Zmenšit velikost písma   Zvětšit velikost písma

Otevíráme nový počítačový kurz v Kolíně Vytisknout článek

Otevíráme nový počítačový kurz v Kolíně

Otevíráme pro Vás počítačový kurz v Kolíně. Přijďte na úvodní lekci, která se koná v pondělí 9. září od 16 hodin na adrese o.s. Prostor - Kolárka Na Pustině 1068, Kolín. 


Také jste s počítačem nevyrostli? Je Vám více než 50 let a jste aktivní na trhu práce (tj. v předdůchodovém věku)? Zúčastněte se zdarma naší netradiční výuky počítačových dovedností. Zaměřujeme sa na individuální potřeby a přívětivý přístup ke všem účastníkům kurzu.

Otevíráme počítačový kurz v Kolíně. Přijďte na úvodní lekci, která se koná v pondělí 9. září od 16 hodin na adrese o.s. Prostor - Kolárka Na Pustině 1068, Kolín. Příchozí zájemci se budou moct například seznámit s tím, jak vyhledávat práci na internetu, jak si založit e-mailovou schránku, jak nakupovat na internetu, jak pracovat s fotografiemi, apod. Můžete si s sebou přinést vlastní notebook. Výuka bude dále probíhat každé pondělí od 16:00 - 18:00 hod.


V případě zájmu se prosím registrujte na tel: 601 562 633 nebo e-mailem: petra.istvanikova@mamaloca.cz

Tréninkové centrum v Kolíně vzniká v rámci projektu „Přenos znalostí v oblasti e-inkluze osob starších 50 let na trhu práce“ (reg. č. CZ.1.04/5.1.01/77.00190), který je financován z Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a ze státního rozpočtu České republiky.